Hakkımda

Merhaba, Sevgili Ziyaretçi.

Ben Ali Can Aslan, 1998 Giresun, Bulancak doğumluyum. Ordu Üniversitesi, Bankacılık, Finans ve Sigortacılık bölümü mezunuyum. Yaklaşık sekiz yıldır web ve grafik tasarım sektörü ile ilgileniyorum. Bu sektörde kullanıcı odaklı, etkileşimi yüksek çalışmalar yapıp, mesleğin gerektirdiği program ve programlama dillerinde kendimi geliştirip SEO, SEM, SMO gibi dijital pazarlamayı hedef alan konularda içerik üreticisi olmaya devam ediyorum.

Blogum 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup teknoloji, internet, web tasarım, grafik tasarım, wordpress, blogger v.b konular ağırlıklı olmak üzere kişisel yazıların derlenip ziyaretçileri ile buluştuğu bir web arayüz günlüğüdür. Blogumda yer alan yazıların çoğu yabancı kaynaklardan ve Türkçe içerik üreten sitelerden özenle seçilip derlenen, araştırma ve geliştirme (Ar-Ge)  konularından ibarettir.

Blog yazarlığının yanı sıra freelencer olarak web ve grafik tasarım hizmetleri verip çeşitli forum ve blog sitelerinde editörlük yapmaktayım. Teknoloji benim için bir tutkudan daha fazlası. Yeni çıkan teknolojik araçlar ise bir bebeğin eline aldığı ilk oyuncağı gibi bende merak ve heyecana neden olmaktadır. Globalleşen dünyada teknoloji sektöründe fark yaratabilmek oldukça zor olsa da farklılığı hissettirebilmek için paylaşmayı misyon, bilgiyi en değerli hazine olarak görmeyi vizyon edindim.

Benimle ve blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için info@alicanaslan.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Hepinize iyi bloglamalar diliyorum. [full-width]

Whatsapp Düğmesi Yalnızca Mobil Cihazlarda Çalışır.

SİTE İÇİ ARAMA...